co robimy?

Pomagamy pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

komunikacja

Tworzymy kampanie nieszablonowe, kreujemy innowacyjne komunikaty, by docierały tylko do właściwych osób.
czytaj więcej

employer branding

Sprawiamy, że w oczach kandydatów do pracy, Twoja firma będzie jedynym i niepowtarzalnym miejscem do rozwijania swoich pasji oraz zdobywania nowych kompetencji.
czytaj więcej

badania wizerunkowe

Sprawdzamy postrzeganie marki firmy wśród studentów, absolwentów i uznanych specjalistów z wybranych branż co jest istotą budowania strategii EB.
czytaj więcej

warsztaty

Nasz zespół składa się praktyków HR oraz konsultantów EB. Na warsztatach dostarczamy konkretne rozwiązania, które przekładają się na efektywne działania wizerunkowe dla firmy.
czytaj więcej

jak działamy?

o nas

Agencję GrowHR tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i badań, doradztwa HR, e-marketingu i social media. Nasz zespół zrealizował kilkaset projektów z zakresu rekrutacji, employer brandingu, optymalizacji zatrudnienia oraz zarządzania rozwojem zawodowym i ścieżkami karier pracowników.
chcesz dołączyć
do naszego zespołu?
napisz
do nas

wybrani klienci

kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą z GrowHR? Wystarczy, że wypełnisz puste pola poniżej lub wyślesz e-mail na: growHR@growHR.pl

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Adres
Studio Wiedzy Sp. z o.o.
ul. Lewicka 14/12,
02-547 Warszawa
Telefon
795 115 885

O projekcie